Bio Istanbul

GELECEĞİN TOPLUMU

İstanbul’un “Yeni Şehir” olarak adlandırılan gelişme bölgesi içinde kurulan BIO ISTANBUL üstün kaliteyi, zarif mimariyi, sayısız sosyal olanağı ve sürdürülebilir altyapıyı bir arada sunuyor.

Şehrin ortasında yaşam, çalışma ve eğitim alanlarını barındıran ve hayal kurup dinlenebileceğiniz bir vaha: BIO ISTANBUL’la, hayal ettiğimiz çağdaş ve verimli yaşamı gerçeğe dönüştürdük. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının gelişiminden sorumlu olduğu bölgede bir prestij projesi olan BIO ISTANBUL sağlık ve araştırma tesisleri, ticari alanları, ve konutları ile Türkiye’nin en büyük  karma kullanımlı projesi olarak hayata geçiriyor.

BIO ISTANBUL dünyaca ünlü mimarların elinden çıkmış, insana ve doğaya aynı derecede önem veren modern binalarıyla dikkat çekiyor. Yanı başınızdaki güvenli ortak yaşam alanlarında kültürümüz ve mahalle anlayışımız yeniden canlanacak. Aktif kamu desteğiyle, geçmişin ve geleceğin güzelliklerini bir arada sunan BIO ISTANBUL Türk toplumunun geleneksel değerleri ile modern hayatın beklentilerinin zarif bir yansıması.