Bio Istanbul

ISTANBUL CHILDREN'S HOSPITAL (ICH) üçüncü basamak tedavi hizmetleri sunan, son teknolojilerle donatılmış 320 yataklı bir hastane. Doğumdan yetişkinliğe kadar her tür çocuk hastalığına karşı en güncel tedavileri uygulamayı amaçlıyor. 2016 yılında açılacak olan hastane, dünyanın lider sağlık kuruluşlarının standardında hasta odaklı ve uygun maliyetli hizmetler verecek.

Biz kendimizi eğitime ve klinik buluşlara adadık. Bu alandaki kararlılığımız ve kullandığımız son teknolojiler sayesinde doktor ve hemşirelerimizin her daim en güncel tıbbi bilgilerle donatılmasını sağlıyoruz. Hastanenin hemen yanındaki benzersiz tesisimiz ise, hastalar ve ailelerinin sağlık personelinin gözetiminde otel gibi bir ortamda kısa süreyle konaklamalarına imkan sağlıyor. Eğitim merkezimizde ise hem sağlık personelimize hem de lisansüstü öğrencilerine eğitimler veriyoruz.

Dünyanın önde gelen çocuk hastaneleriyle yapılan işbirliği sayesinde ICH’da en güncel tedavi protokolleri kullanılacak. Ayrıca, rotasyon sistemiyle bütün sağlık personeline birinci sınıf eğitim verilecek. İstanbul Çocuk Hastanesi’nin kapıları herkese açık. Tedavi masraflarını karşılayacak gücünüz yoksa, sizin için mutlaka bir çözümümüz var.