Bio Istanbul

Yüksek Yaşam Standardi

Sadece yaşanacak değil, gezilecek bir mahalle yaratma arzusundan hareketle tasarlanan BIO ISTANBUL Homes İstanbul’un canlı kültürel hayatını daha da zenginleştirecek sayısız restoran, kafe, alışveriş alanları, sinemalar ve sanat galerilerini içinde barındırıyor.

BIO ISTANBUL Homes’da sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla her biri stratejik bölgelere yerleştirilmiş prestijli okullar ile sağlık, kültür ve eğlence tesisleri yer alıyor.  Bugüne dek görülmemiş kalite, konfor ve ekolojik mükemmellik sunan BIO ISTANBUL Homes size prestijli bir ortamda yaşama fırsatını sunuyor. Bırakın çocuklarınız olması gerektiği gibi doğanın içinde, temiz hava soluyarak, araç trafiği ve diğer tehlikelerden uzak, dışarıda oynayarak büyüsün.

SOSYAL OLANAKLAR

Sazlıdere Baraj Gölüne bakan eşsiz bir manzara eşliğinde spor yapmaya ne dersiniz? Dilerseniz yazın ılık meltemleri eşliğinde havuz kenarında ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin. İş görüşmesi mi yapmanız gerekiyor? Sosyal tesislerimizde ihtiyacınızı karşılayacak olan her şey hemen yanı başınızda. Çocukları da unutmadık elbette. Doğum günlerini unutulmaz anılara dönüştürmeniz için sizin hizmetinizdeyiz.

MAHALLE MEYDANI

Kahvelerinizi yudumlarken koyu sohbetlere dalmanız için sizi Mahalle Meydanı’na bekliyoruz. Maç arasında canınız bir şeyler mi çekti? İsterseniz gelip kendiniz alabilirsiniz ya da biz birkaç dakika içinde evinize getirebiliriz. Özel peyzajlı teraslarımızda Sazlıdere Baraj Gölü’nün manzarasına dalıp gitmek de iyi bir fikir olabilir. Siz terasta dinlenirken, çocuklarınız da araçların olmadığı…